Kiermasz używanych podręczników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojciech Dulski IIIa
poniedziałek, 13 września 2010 19:19

13 września 2010 roku w bibliotece szkolnej SLO odbył się kiermasz używanych podręczników. Na dwóch przerwach uczniowie mogli odkupić książki od starszych kolegów bądź też odsprzedać je młodszym. Mimo, że uczniowie mają już książki, chętnych do dokonania transakcji nie brakowało. Największym zainteresowaniem cieszyły się podręczniki do języka polskiego, geografii i historii, natomiast rzadko spotkać można było podręczniki do języków obcych i matematyki. Mimo krótkiego czasu, bo tylko dwóch przerw, można uznać kiermasz za jak najbardziej udany, gdyż wiele osób mogło sporo zaoszczędzić i nie kupować nowych, drogich podręczników.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750

Twój IP: 54.236.59.154