Obchody 85 rocznicy założenia LKS Głogovia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolka Lipińska IIIc   
niedziela, 05 września 2010 22:11

Dnia 5 września br. w Głogowie Małopolskim odbyły się uroczyste obchody 85 rocznicy założenia Ludowego Klubu Sportowego "Głogovia". Harmonogram dnia był zaplanowany wcześniej. O godzinie 9.00 rozpoczął się turniej piłki nożnej oldbojów na boisku "Orlik" w którym udział wzięli zaproszeni goście ze Słowacji "Spisske Podhradie" , drużyna przedsiębiorców, zespół polskiego radia i telewizji, drużyna GC "Nowiny" oraz gospodarze tj. „Głogovia”, czyli duma Burmistrza Głogowa Młp.
W tym samym czasie dla młodszej rzeszy odbiorców odbył się pokazowy mecz piłki nożnej młodzików " Głogovia" vs. "Stal" Rzeszów lub "Izolator" Boguchwała.
Zaraz po rozgrywkach, w których wzięli udział „młodziki” na boisku rozpoczęły się gry i zabawy sportowe przygotowane dla przybyłych na miejsce rodzin.
O godzinie 12.30 wszyscy uczestnicy uroczystości udali się na Mszę Św. do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Młp. Po Mszy odbytej w skupieniu i modlitwie, o godzinie 14.00 rozpoczęła się część oficjalna imprezy, podczas której zostali przedstawieni siatkarze z "Głogovii", którzy są uczestnikami IV ligi PWZPS. Dwie godziny później spotkanie umilił występ zespołu cygańskiego, który także prowadził licytację sprzętu sportowego na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.
Wszyscy zgromadzeni mimo niesprzyjającej aury, jaka im towarzyszyła, doczekali się występu "Stana Borysa" i grupy "Imię Jego 44", który rozgrzał ich serca i pozwolił zakończyć dzień pełen emocji i atrakcji.

 

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj93
mod_vvisit_counterWczoraj797
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1699
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu6022
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3412
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750
mod_vvisit_counterRazem914159

Online: 11
Twój IP: 54.236.59.154
,
Sie 05, 2020