Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych PDF Drukuj Email
środa, 08 września 2010 21:46

Do tradycji naszej szkoły należą wrześniowe spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych. Nie inaczej było i w tym roku. Zorganizowane 8 IX 2010r.  zebranie miało przede wszystkim charakter informacjny. W spotkaniu udział wzięli: dyrektor SLO, pedagog szkolny oraz wychowawcy klas pierwszych. Rodzice zostali zapoznani z dokumentami obowiązującymi w szkole, zasadami funkcjonowania placówki, prawami i obowiązkami uczniów oraz programem wychowawczym. Mieli również okazję zobaczyć pracownie, w których uczą się ich dzieci. Ważnym punktem spotkania był wybór przedstawicieli do Rady Rodziców, czyli tzw. trójek klasowych.

mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu20750

Twój IP: 54.236.59.154