Gimnazjaliści z wizytą w Urzędzie Miasta PDF Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2018 22:20

Uczniowie klas III i II Gimnazjum Dwujęzycznego 6 czerwca odwiedzili Urząd Miejski w Głogowie Młp. Przewodnikiem po instytucji była pani Dorota Borkowska, kierownik Referatu Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej. Podczas wizyty w urzędzie młodzież miała okazję poznać znajdujące się w nim referaty oraz zdobyła informacje na temat spraw, które można w nich załatwić. Uczniowie z bliska zobaczyli, jak funkcjonuje serce naszego miasta. Wielkim przeżyciem była prelekcja pana Roberta Borkowskiego, dyrektora MGBP, który w Sali Ślubów opowiedział zebranym o burzliwych dziejach Głogowa i budynku ratusza, prezentując jednocześnie bardzo ciekawy film na ten temat. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w Galerii pod Ratuszem, gdzie gościła nas pani Małgorzata Grodecka, artystka działająca w Aktywnej Grupie Twórców.

Anna Depa, Anna Białek - wychowawcy klas gimnazjalnych

Wizyta