Termin: 13 października 2017 @

Termin: 8 października 2017 @

Otrzęsiny klasy pierwszej

Termin: 5 października 2017 @

BohaterON - podsumowanie kampanii.

Termin: 5 października 2017 @

BohaterON - włącz historię!

Termin: 2 października 2017 @

bohaterON podsumowanie

5 października 2017 r. zakończyła się ogólnopolska kampania BohaterON - wyślij kartkę do powstańca. W ZSO w Głogowie Młp. udział wzięły wszystkie klasy. Chętni uczniowie i nauczyciele napisali życzenia, podziękowania i osobiste refleksje na ponad 100 kartkach, zaadresowanych do dwojga uczestników powstania warszawskiego.

Kartki – zapakowane do kopert – zostały doręczone do punktu ich zbiórki w Rzeszowie, skąd zostaną przekazane za pośrednictwem fundacji Sensoria do wskazanych osób. Akcja - dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli z zespołu humanistycznego - przebiegła sprawnie. Teraz pozostaje już tylko czekanie na informację zwrotną. Mamy nadzieję, że nasze słowa, będące dowodem pamięci, sprawią radość tym, do których zostały skierowane.